Zakázková výroba

Vaše sny se stanou skutečností.

V našem zlatnictví se snažíme být co nejvíce flexibilní a přizpůsobit se potřebám každého zákazníka. Proto umíme vyrábět šperky na zakázku v různých velikostech, tvarech a materiálech. Navíc vám rádi poradíme s výběrem drahokamů, aby váš šperk byl co nejvíce harmonický a splnil Vaše očekávání.

Postup je velmi jednoduchý

1. Konzultace
– prvním krokem je konzultace s naším zlatníkem. Během této konzultace se seznámíte s našimi možnostmi a naše zlatnické studio vám představí různé návrhy a materiály, ze kterých může váš šperk vzniknout.

2. Návrh šperku
– po konzultaci vám zlatník představí návrhy a varianty šperku, který by odpovídal vašim přáním. Můžete si vybrat z několika variant, které by vám nejvíce vyhovovaly. Pokud byste měli konkrétní představu o designu šperku, kterou byste chtěli uskutečnit, naši zlatníci vám rádi pomohou s realizací vašeho nápadu.

3. Výroba šperku
– po schválení designu a materiálů se pustíme do samotné výroby šperku. Šperk vyrábíme s maximální precizností a kvalitou, aby byl výsledný produkt naprosto dokonalý. Výroba šperku může trvat několik týdnů, v závislosti na složitosti a designu šperku.

4. Kontrola kvality
– jakmile je šperk hotový, proběhne důkladná kontrola kvality, aby byla zajištěna dokonalost výsledného produktu. V případě jakýchkoli nedostatků, se postaráme o nápravu a dokonalost produktu.

5. Předání šperku
– když je vše hotovo a šperk splňuje vaše očekávání, předáme vám ho osobně v našem zlatnickém studiu. Můžeme také zajistit bezpečné doručení šperku na vámi zvolenou adresu.

Zakázková výroba šperků je pro nás výzvou a zároveň radostí. Snažíme se vyhovět každému našemu zákazníkovi a vytvořit pro něj šperk, který bude nejen krásný, ale bude mít také speciální význam. Pokud máte zájem o zakázkovou výrobu, můžete nás pro rychlejší odpověď kontaktovat na našem live chatu.

Začít chatovat
Zlatnictví Lony
Dobrý den,

moc rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého šperku.