Vážení zákazníci, veškeré vyobrazené zboží na našich stránkách je připravené k okamžitému odběru na naší kamenné prodejně.

Výkup, protiúčet

VÝKUP ZLOMKOVÉHO  ZLATA A ZLATÝCH  ŠPERKŮ

Výkup zlata a zlatých šperků probíhá vždy individuálně. Cenovou nabídku od nás dostanete ihned na prodejně, a to po důkladné kontrole šperků, posoudíme jejich stav a hodnotu, případně také hodnotu drahých kamenů.

 

vykup-zlata (1)

Nejvyšší možné výkupní ceny.

V Zlatnictví LONY můžete za svůj šperk obdržet znatelně vyšší částku oproti běžnému výkupu, který vychází z cen zlomkového zlata.

VÍCE INFORMACÍ...

VÝKUP INVESTIČNÍHO ZLATA A STŘÍBRA

Naše společnost pokládá služby spojené s výkupem investičního zlata a stříbra za stejně významné jako při prodeji. Jsme si plně vědomi skutečnosti, že každý držitel zlata a stříbra může dříve nebo později potřebovat svou investici směnit na hotovost. Naše společnost proto nabízí svým zákazníkům transparentní i rychlý výkupu za výhodných cenových podmínek.

 

vykup-investicniho-zlata-1150

Vykupujeme také investiční zlato a stříbro, které nebylo zakoupeno u nás.

 

VÍCE INFORMACÍ...

ZLATO, ZLATÉ ŠPERKY A HODINKY NA PROTIÚČET

Máte doma staré zlaté šperky jakékoliv ryzosti či jen zlomky zlata? Při koupi zlatých snubních prstenů, zásnubních prstenů či jiných zlatých šperků v našem Zlatnictví LONY můžete využít šperky nebo zlomkové zlato na částečnou nebo celkovou úhradu (protiúčtem).

stare-za-nove-1150

Zhodnoťte své staré šperky nebo zlomkové zlato.

VÝKUP LUXUSNÍCH HODINEK

 

vykup-hodinek

Chcete prodat hodinky? Vaše hodinky odborně vyhodnotíme a nabídneme vám tu nejlepší cenu.

 

VÍCE INFORMACÍ...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení