Výkup, prodej, protiúčet

VÝKUP ZLATA, STŘÍBRA, ŠPERKŮ A LUXUSNÍCH HODINEK

Výkup zlata a zlatých šperků probíhá vždy individuálně. Cenovou nabídku od nás dostanete ihned na prodejně, a to po důkladné kontrole šperků, posoudíme jejich stav a hodnotu, případně také hodnotu drahých kamenů.

Za Vaše hodinky Vám nabídneme nejlepší možnou cenu. Peníze vyplácíme ihned v hotovosti. Vykupujeme hodinky vybraných prestižních značek.

vykup-sperku-hodinek

Nejvyšší možné výkupní ceny.

V Zlatnictví LONY můžete za svůj šperk obdržet znatelně vyšší částku oproti běžnému výkupu, který vychází z cen zlomkového zlata. .

VÍCE INFORMACÍ...

ZLATO, STŘÍBRO, ŠPERKY A HODINKY NA PROTIÚČET

Máte doma staré zlaté šperky jakékoliv ryzosti či jen zlomky zlata? Při koupi zlatých snubních prstenů, zásnubních prstenů či jiných zlatých šperků v našem Zlatnictví LONY můžete využít šperky nebo zlomkové zlato na částečnou nebo celkovou úhradu (protiúčtem).

stare-za-nove

Zhodnoťte své staré šperky nebo zlomkové zlato.

KOMISNÍ PRODEJ ZLATA, STŘÍBRA, ŠPERKŮ A LUXUSNÍCH HODINEK

V našem zlatnictví LONY nabízíme komisní prodej, neboli zprostředkování prodeje zlatých a stříbrných šperků, mincí a luxusních hodinek za Vámi určené ceny. V případě že s prodejem nespěcháte a chcete za Váš předmět prodat nejvyšší možnou cenu, je pro Vás právě tento způsob prodeje ideální. Do komisního prodeje přijímáme exkluzivní šperky a hodinky s vyšší hodnotou. Předměty v komisním prodeji nabízíme na naší prodejně, e-shopu a dalších prodejních serverech, které pro prodej zboží využíváme.

komisni-prodej_1

 Spolu s námi máte vysokou pravděpodobnost prodeje.

 

VÍCE INFORMACÍ...

VÝKUP INVESTIČNÍHO ZLATA A STŘÍBRA

Naše společnost pokládá služby spojené s výkupem investičního zlata a stříbra za stejně významné jako při prodeji. Jsme si plně vědomi skutečnosti, že každý držitel zlata a stříbra může dříve nebo později potřebovat svou investici směnit na hotovost. Naše společnost proto nabízí svým zákazníkům transparentní i rychlý výkupu za výhodných cenových podmínek.

vykup-investicniho-zlata

Vykupujeme také investiční zlato a stříbro, které nebylo zakoupeno u nás.

 

VÍCE INFORMACÍ...