Investice do stříbra


FIXACE CENY

Fixace ceny, tedy určení konečné ceny po úhradě zálohové platby. Konečná cena bude určena dle aktuální ceny kovu. U těchto produktů se  Aktualizace pravidelně každých 60 minut dle ceny drahých kovů na burze.

Fixace ceny probíhá nejpozději následující pracovní den po přijetí platby za objednané zboží.

V případě, kdy platbu za objednávku přijmeme do 9:30, probíhá fixace mezi 10. a 11. hodinou dopoledne. U plateb přijatých do 15:30 je konečná cena stanovena mezi 16. a 17. hodinou odpoledne. Platby přijaté po 15:30 jsou fixovány následující pracovní den mezi 10. a 11. hodinou.

Po určení konečné ceny obdržíte mailem konečnou fakturu za zboží.


PLATEBNÍ PODMÍNKY

Hotovostní platba při převzetí zboží až do 270 000 Kč

Tento způsob nákupu je určen zákazníkům, kteří si chtějí zboží odebrat v Zlatnictví LONY, Na poříčí 1070/19, Nové Město, 110 00 Praha 1, a provést platbu v hotovosti při převzetí.

Při platbě v hotovosti není vyžadován doklad totožnosti.

V České republice zákon 254/2004 Sb., o omezení plateb v hotovosti, stanoví maximální možnou částku, kterou lze za jeden den zaplatit v hotovosti, na 270 000 korun.

Platba převodem na účet, objem nákupu do 2 000 000 Kč na jednu objednávku

Pro osobním odběru vyžadován doklad totožnosti ( identické osobní údaje z objednávky)

Tento způsob nákupu je určen zákazníkům, kteří chtějí zboží dodat poštou nebo na jedno z námi nabízených předávacích míst a provést platbu předem prostřednictvím bankovního převodu.

Platba kartou

Platbu kartou na investiční slitky a mince neakceptujeme

 


INVESTICE DO STŘÍBRA

Chcete si pořídit investiční stříbro za jedinečných podmínek? Máme pro vás stříbrné slitky z 24 karátového ryzího stříbra a stříbrné mince. Všechno stříbro máme skladem v závislosti na tržních podmínkách. U některých výrobců také získáte certifikát garantující 100% pravost.

Pořídit si investiční stříbro znamená vyhnout se v dlouhodobém horizontu ekonomickým či politickým turbulencím i vysoké míře inflace. Až neuvěřitelných 85% veškeré celosvětové produkce stříbra totiž připadá na průmysl. Z toho plyne, že se stříbro stává jednou z nejvíce využívaných průmyslových komodit vůbec. Pokud tedy máte zájem o konzervativní způsob spoření, jistě se vám vyplatí zařadit stříbro do svého investičního portfolia.

Nákup investičního stříbra s sebou nese hned celou řadu výhod. V prvé řadě se jedná o bezpečného uchovatele hodnoty. Dokáže tak dlouhodobě zhodnotit vložené peníze a ochránit je před nepříznivým vlivem inflace. Stříbro je rovněž i velice likvidní komoditou, kterou můžete snadno vyměnit za hotovost kdekoliv na světě. Příjemným zjištěním také je, že výnos z této investice nepodléhá zdanění.

Formy investičního stříbra

V oblasti investování do stříbra se může jednat o dlouhodobou až generační záležitost. Současná cena investičního stříbra je velmi příznivá, a tak se pro každého může stát velmi vhodnou alternativou ke klasickému spoření nebo jiným typům investic. Pokud se tedy rozhodnete do stříbra investovat, můžete tak učinit buď formou stříbrných cihel nebo stříbrných investičních mincí.

 

stribro-investice